Haberler:

Zamanının büyük çoğunluğunu internette geçiren ve forumumuzla yeterince ilgilenebilecek moderatörler alınacaktır.

Ana Menü

Samanalevi Oto Galeri Sistemi 250 TL

Başlatan Safirmedya, 28 Haziran , 2011, 22:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Safirmedya

Samanalevi Net E-Galeri Sistemi (Aynı Gün Teslim) !      
 
Samanalevi E-Galeri (Hemen Kurulum+Hosting+Alan Adı) = 350 TL/Yıl  Evet biz size yapacağınız küçük bir yatırımın geri dönüşümünü anlatmak istiyoruz. Bu bir süreçtir, ne kadar erken sektörünüzde bu internet, reklamcılık ve web sitesi piyasasına girerseniz ve ne kadar uzman kişilerle çalışırsanız, o kadar bu pastadan pay alırsınız. İnternet siteleri ziyaretçilerinin %94'ü arama motorları tarafından sitelere giriş yapmaktadır. Samanalevi.net E-Galeri arama motorları dostu olarak tasarlanmıştır. Her eklediğiniz araç yada ürüne özel anahtar kelime ekleme alanı vardır. Arama motorları uyumlu siteniz kısa zamanda arama motorlarında üst sıralarda yerini alır. Böylece arama motoru optimizasyonu çalışması ile özenle hazırlanmış sitenizin; kullanıcılar tarafından daha hızlı fark edilmesi sağlanır.     
E-Galeri Sistemi Temel Özellikleri !  1- Sizin belirleyeceğiniz 1 adet (domain) alan adı.
2- Web Alanı : 500 MB
3- Aylık Trafik : 5.000 MB (5 GB)
4- Anlık Trafik : Sınırsız
5- Eposta Hesabı : 50 Adet + Pop3 ve SMTP Desteği + Yönlendirme + Anti-Spam Koruması
6- IBM Storage Teknolojisi
7- DDOS ve Güvenlik Duvarı Koruması
8- Periyodik yedek alma
9- Sınırsız Marka - Model - Alt Model + Araç Ekleme ve Üst Menü ile Sınırsız HTML Sayfa Yönetimi
10- Reklam + Anasayfada Flash Reklam Benzeri Modüller Yönetimi
11- Google Yahoo ve Msn Arama Motorları Site Yöneticisi Modülleri
12- Google Adsense Modülü
13- MSN Live Destek Modülü
Kurulum esnasında size hazır arayüzlerden (template) birini seçmeniz istenecek ve o arayüz görünümü size ait olacaktır. Ayrıca görünümü yönetim panelinden istediğiniz gibi değiştirebilir ve değişiklikler hoşunuza gitmezse ilk anki görünüme geri dönebilirsiniz.
   Samanalevi E-Galeri Sistemi profesyonel yönetim paneli, esnek ve modüler yapısıyla tek bir tıklama ile sitenizin tasarımını estetik, amacınıza uygun olmasını sağlayabilirsiniz. Yazı, renkler, resimler ve genel görünümüne kadar, sitenizin tüm ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Yönetim paneli editörünün yanında isterseniz word, excel, power point, not defteri, wordpad vb. ofis programlarından yazılarınızı, tablo ve şemalarınızı kopyala-yapıştır yaparak web sitenize ekleyebilirsiniz.
Samanalevi E-Galeri profesyonel olarak sitenizi yönetmenizi sağlar. Her şey çok kolay, araçlar ekleyebilir, özelliklerini ayrıntılı yazabilir ve tek tek belirtebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz anda, internet bağlantısı olan her yerden 7 gün 24 saat güncelleyebilirsiniz. !.. Tamamı bizim tarafımızdan kodlanmış ve tasarlanmış Türkçe bir yazılımdır. Sürekli güncellenmektedir. Güncelleştirmeler anında eski kullanıcılarımıza da yansıtılmaktadır. Samanalevi E-Galeri Sistemi tüm galeri ve araç ürünleri firmaları için ideal bir çözümdür. Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için gerekli olan site tasarım, yazılım, internete site yayınlama ve arama motorlarına kayıt işlemlerinin tamamını kapsar. Size sadece, sizin belirlediğiniz şifre ile yönetici paneline girerek içeriğini ve sayfaları istediğiniz gibi düzenlemek kalır.

İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden, hiçbir programa gerek kalmadan kullanıcı adı ve şifrenizle yönetim panelinize giriş yaparak, sitenizin tüm ayarlarını, görünümünü, içeriklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Anında sitenize sayfa, logo, yazı, resim, video, animasyon ve benzeri şeyleri yerleştirebilirsiniz, yapmış olduğunuz değişiklikler anında ziyaretçilerinize yansır.
 


  Referanslarımızdan Bazıları 
Referans olarak gösterilmek istemeyen müşterilerimizin web siteleri bu listeden çıkarılmaktadır.
Herşey dahil kurulum ücreti ne kadar ? Ücrete dahil olan hizmetler
1- Sizin belirlediğiniz alan adının adınıza alınması
2- Yukarda özellikleri belirtlen (hosting) site barındırma hizmeti
3- Anında aynı gün kurulum yapılarak size sitenin teslim edilmesi
4- Ençok kullanılan google, msn, yahoo gibi arama motorlarına sitenizi kayıt    Bu hizmetlerin tamamı yıllık 250 TL (KDV Dahil) 'dir.
Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

Hz.Muhammed

Safirmedya

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

Hz.Muhammed